informacje o nas

Domy z balika

Piękno zdrowego życia w domu z prawdziwego drewna to niesamowite doświadczenie, którego nie zechcesz zamienić na żadną inną betonową konstrukcję. Domy z balika zyskują coraz większą popularność szczególnie wśród ludzi poszukujących balansu i chcących wrócić do natury. Nasze domy z bala nie tylko będą służyć przez wiele lat, ale także zapewnią doskonałe warunki codziennego życia. Zamieszkaj w naszym całorocznym domu z bala i ciesz się wyjątkowym doświadczeniem życia blisko przyrody.

Oferujemy piękne domki drewniane z balika, budowane przez renomowaną firmę Domica. Nasze drewniane domy z balika to idealne całoroczne rozwiązanie na każdy sezon, wspaniale wtapiające się w otaczającą przyrodę i zieleń. Zamiast tradycyjnych murowanych budynków, proponujemy alternatywę w postaci wyjątkowych domów z bala. Drewniane domy Domica wznosimy z poszanowaniem przyrody, wykorzystując ekologiczne, naturalne surowce.

Najwyższą uwagę przykładamy do solidności każdego wykonanego domu i dopracowania projektu. Dokładamy starań by właściwie zrozumieć potrzeby klientów i proponować optymalne rozwiązania, zapewniające doskonałe warunki życia dla przyszłych mieszkańców.

Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z drewnem gwarantuje najwyższą jakość i wykorzystanie optymalnych gatunków drewna.

Poznaj fabrykę domica

Fabryka domów z palika Domica z Poznania to doświadczony wykonawca obecny na rynku już od kilkunastu lat. Dziesiątki zrealizowanych inwestycji i wielu zadowolonych Klientów to gwarancja udanego zakupu i komfortowego, drewnianego domu. Posiadamy własny know-how i wypracowane metody, które pozwalają sprawnie i profesjonalnie zrealizować najbardziej wymagające projekty. Jeśli chciałbyś zobaczyć naszą fabrykę w Plewiskach koło Poznania umów się na wizytę z naszym fachowcem, który pokaże linię montażową, omówi etapy powstawania konstrukcji i możliwe warianty, jak też doradzi wybór rozwiązań trwałych i dopasowanych do konkretnych potrzeb.

Zobacz naszą fabrykę na żywo