informacje o nas

Garaże

Domica to producent garaży chroniących auta oraz inne przedmioty przed warunkami atmosferycznymi – silnym słońcem, deszczem czy śniegiem. Estetyczny design garażu modułowego wpasuje się w każdą okolicę nowoczesnego bądź tradycyjnego domu wolnostojącego.

Solidne wiaty garażowe są idealne dla właścicieli domów jednorodzinnych, którzy potrzebują miejsca np. na samochód, a ich projekt domu tego nie uwzględniał. W naszej ofercie znaleźć można różnorodne warianty garaży – wiaty drewniane i nie tylko, zarówno te o otwartej konstrukcji, jak i wolnostojące, w pełni zadaszone.

Drewniane wiaty garażowe

Popularnym produktem w naszej ofercie są wiaty garażowe wykonane z drewna. Najczęściej instaluje się je przy jednej ze ścian budynku bądź jako budowle samodzielne. Garaże zapewniają ochronę przed deszczem, słońcem oraz wszelkimi niekorzystnymi czynnikami mogącymi niekorzystnie wpływać na stan samochodu i jego karoserię.

Wielofunkcyjne garaże

Oferujemy szeroki wybór garaży drewnianych, które mogą służyć nie tylko jako miejsce postojowe, ale też przestrzeń do przechowywania rowerów czy majsterkowania. Warto zaznaczyć, że niektóre z naszych garaży drewnianych posiadają dodatkowe pomieszczenia gospodarcze lub komórki, co zwiększa ich funkcjonalność. Nasze garaże są także idealne do przechowywania różnego rodzaju narzędzi ogrodowych i mebli po sezonie. Dodatkowym atutem zamkniętych garaży jest zwiększone bezpieczeństwo przed kradzieżą.

Garaże dopasowane do wymogów Klienta

Oferujemy możliwość dopasowania garaży do danych potrzeb i preferencji. Stosujemy rożnorodne surowce, opcje malowania, dodatkowe okna i wzory gontów dachowych. Nasze garaże drewniane są funkcjonalne i doskonale wpisują się w różne otoczenia, od domów jednorodzinnych po letniskowe posiadłości.

Poznaj fabrykę domica

Nasza fabryka to kilkanaście lat doświadczenia i dziesiątki zrealizowanych garaży. Własny know-how i wypracowane metody pozwalają sprawnie i profesjonalnie zrealizować najbardziej wymagające projekty. Jeśli chciałbyś zobaczyć naszą fabrykę w Plewiskach koło Poznania umów się na wizytę z naszym fachowcem, który pokaże linię montażową, omówi etapy powstawania konstrukcji i możliwe warianty, jak też doradzi wybór rozwiązań trwałych i dopasowanych do konkretnych potrzeb.

Zobacz naszą fabrykę na żywo