informacje o nas

Pergole tarasowe

Nowoczesne rozwiązanie dla każdego tarasu to gotowe moduły – pergole tarasowe. Firma Domica, której fabryka zlokalizowana jest w Plewiskach (Poznań) konstruuje nowoczesne pergole tarasowe, które nie tylko elegancko współgrają z nowoczesną architekturą, ale także oferują ochronę przed słońcem i przyjemny chłód na tarasie. Solidna i stylowa pergola tarasowa stanie się idealnym uzupełnieniem każdego domu, stwarzając ulubione miejsce spędzania czasu od wiosny do jesieni.

 

Funkcje pergoli tarasowych

Głównym celem montażu pergoli tarasowej jest dostarczanie cienia oraz zapewnianie miejsca przeznaczonego do odpoczynku, rozłożenia leżaków, postawienia stolika z krzesłami czy zorganizowania grilla dla rodziny i przyjaciół.

Modele pergoli tarasowych

Pergole występują w różnorodnych wariantach – mogą całkowicie osłaniać przed słońcem lub też zaciemniać tylko częściowo. Można je zasłonić z przodu lub z boku, korzystając z tkanin, lameli lub tworzyw, co zapewnia prywatność i ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Są niezwykle wytrzymałe i odporne na wszelkie warunki pogodowe, włączając w to silne wiatry i deszcze.

Pergole tarasowe całoroczne

Nasze różnorodne rozwiązania osłon bocznych pozwalają korzystać z pergoli tarasowej przez cały rok. Nasz system zadaszenia tarasu daje możliwość zarówno eleganckiej zabudowy tarasu, jak i tworzenia wolnostojących przestrzeni, które wyróżniają się nie tylko estetyką, ale także funkcjonalnością. To pergole ogrodowe nowej generacji, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, zapewniając miejsce do wypoczynku i rekreacji, zabezpieczone przed nadmiarem słońca i opadami deszczu. Dodatkowo, możesz zamknąć moduł pergoli za pomocą różnych systemów ściennej osłony, co pozwoli Ci cieszyć się altanką przez cały rok, niezależnie od pogody czy pory roku.

Montaż pergoli tarasowych

W Poznaniu i okolicach, ale też w całej Polsce (m.in. Warszawa, Wrocław, Gdynia czy Kraków) jak i w innych państwach Unii Europejskiej oferujemy profesjonalne doradztwo, pomoc w wyborze odpowiedniej pergoli tarasowej, wykonanie pergoli tarasowej i jej montaż w docelowym miejscu „na gotowo”.

Pergole tarasowe dla Ciebie!

Poznaj fabrykę domica

Nasza fabryka to kilkanaście lat doświadczenia i dziesiątki zrealizowanych pergoli tarasowych. Własny know-how i wypracowane metody pozwalają sprawnie i profesjonalnie zrealizować najbardziej wymagające projekty. Jeśli chciałbyś zobaczyć naszą fabrykę w Plewiskach koło Poznania umów się na wizytę z naszym fachowcem, który pokaże linię montażową, omówi etapy powstawania konstrukcji i możliwe warianty, jak też doradzi wybór rozwiązań trwałych i dopasowanych do konkretnych potrzeb.

Zobacz naszą fabrykę na żywo