informacje o nas

Pawilony komercyjne

Firma Domica z Plewisk k/Poznania to doświadczony producent pawilonów handlowych. W naszych modułowych i mobilnych budynkach można przez cały rok prowadzić działalność handlową np. sklep spożywczy, biurową czy usługową jak np. fryzjer, barber czy gabinet lekarski.

Każdy pawilon dopasowywany jest do potrzeb danego Klienta i wyposażany m.in. w pełną instalację elektryczną, sanitarną i grzewczą, jak też klimatyzację. Dbamy również o prezencję obiektu wykonując indywidualne wzory elewacji, przeszklenia, stosując zadaną kolorystykę czy konstrukcję dachu.

Pawilony handlowe wyposażamy również w panele fotowoltaiczne, również takie w kształcie integralnych elementów wykończenia dachu. Wszystko uzależnione jest od wizji i potrzeb Klienta – zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami i projektantami, którzy dołożą wszelkich starań by jak najlepiej zrealizować Państwa założenia.

Pawilony na ramie stalowej pod zamówienie Klienta z 1 gatunku płyt PUR lub styropianowej

Wymiary zewnętrzne: 2,9 m szerokość | 6 m długość | 2,4 m wysokość

Rozmieszczenie okien, drzwi, punktów elektrycznych, ścianek działowych, sanitariatów ustalane indywidualnie

Kolory standardowe: Zewnętrzny RAL 7016 | Wewnętrzny RAL 9010
Możliwy transport do Klienta na terenie całej Europy

Poznaj fabrykę domica

Jeśli szukasz renomowanego producenta pawilonów handlowych, który dostarczy gotową konstrukcję do Poznania, Warszawy, Wrocławia, Krakowa czy Gdańska zachęcamy do zapoznania z szeroką ofertą firmy Domica z Plewisk. Nasza fabryka to kilkanaście lat doświadczenia i dziesiątki zrealizowanych konstrukcji modułowych takich jak pawilony handlowe. Własny know-how i wypracowane metody pozwalają sprawnie i profesjonalnie zrealizować najbardziej wymagające projekty. Jeśli chciałbyś zobaczyć naszą fabrykę w Plewiskach koło Poznania umów się na wizytę z naszym fachowcem, który pokaże linię montażową, omówi etapy powstawania konstrukcji i możliwe warianty, jak też doradzi wybór rozwiązań trwałych i dopasowanych do konkretnych potrzeb.

Zobacz naszą fabrykę na żywo