Promocja – moduł SPA PREMIUM (sauna + jacuzzi) – na sprzedaż model powystawowy

23/02/2024 | Aktualności

Na sprzedaż wystawiamy nasz moduł SPA, który prezentowaliśmy na poznańskich targach budowlanych. Moduł wykonany jest w standardzie Premium, elewacji VOX Kerrafront, w pełni wyposażonych i gotowych jacuzzi i sauny.

Dla kogo moduł SPA jest idealnym rozwiązaniem?

Nasze popularne Moduły SPA to eleganckie, komfortowe budowle – sauny i jacuzzi, idealne dla osób prywatnych posiadające teren bądź ogród przy domu jak też dla hoteli, pałaców czy ośrodków wypoczynkowych.

Niezależnie czy marzysz o odpoczynku na swojej działce nad polskim morzem, chciałbym zaznać chwili spokoju w przydomowym ogrodzie albo planujesz podnieść atrakcyjność swojego pensjonatu, hotelu czy pola kempingowego moduł SPA to znakomite, ekonomiczne i nowoczesne rozwiązanie na lata.

Wyposażenie modułów SPA

Moduł SPA to w pełni funkcjonalna konstrukcja wyposażona w przyłącza wody, prądu i ścieków, które jednocześnie nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę. Wyposażony jest nie tylko w saunę i jacuzzi, ale również strefę odpoczynkową wraz z prysznicem.

Mobilność modułu SPA

Moduł może zostać przewieziony do dowolnego miejsca w Polsce bądź Europie. Wyposażony jest w haki za pomocą których można go podnieść dźwigiem i posadowić na gruncie.

Lokalizacja modułu SPA

Moduł może zostać umieszczony na gruncie w dowolnej lokalizacji, odporny jest na działanie czynników atmosferycznych, deszczu, śniegu, słońca i wiatru.

Promocyjna cena

Cena w promocji (moduł powystawowy w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym) – 85 000 zł (+ 23% VAT)

Więcej informacji o naszych modułach SPA znajdą Państwo tutaj.