informacje o produkcie

Domy mobilne

„Domy na kołach”, czyli całoroczne domy mobilne gwarantują komfort i niezależność. Nasze innowacyjne rozwiązania pozwalają na zamieszkanie w dowolnym miejscu – od malowniczych zakątków przyrody po centra pulsującego życiem metropolii. Domy mobilne to idealna opcja dla tych, którzy pragną niezależności, życia i pracy tam, gdzie chcą, bez ograniczeń.

Podstawowe cechy

Specyfikacja budynku

Szerokość - 4 m

Długość - 10 m

Dostępne warianty

Dom mobilny 40 m²

Cena od 170 000 zł netto

+ 23% VAT

Domy mobilne z fabryki Domica mogą być postawione praktycznie w każdym zakątku świata. Dzięki ich wyjątkowej konstrukcji, zapewniamy nie tylko mobilność, ale także pełny komfort i funkcjonalność domu tradycyjnego. Jesteśmy gotowi dostosować projekt, wykonanie i wykończenie do Twoich potrzeb.

Klientami firmy są nie tylko osoby pragnące domu mobilnego dla siebie, ale także inwestorzy, którzy widzą potencjał w naszych rozwiązaniach dla swoich firm. Chcemy spełniać oczekiwania każdego Klienta, niezależnie czy szuka domków pod wynajem długoterminowy bądź wakacyjny, powierzchni socialnych czy biurowych dla pracowników.

Wnętrza naszych domków mobilnych zostały zaprojektowane z myślą o pełnej ergonomiczności. Nasze nieruchomości to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą tracić czasu ani pieniędzy na długotrwałe budowy. Nasze domki na kołach są nie tylko tańsze od tradycyjnych budynków, ale również doskonale sprawdzają się jako mieszkania na cały rok – ogrzewane zimą i chłodzone nowoczesną klimatyzacją latem.

Wysoka jakość materiałów, z jakich korzystamy, oraz nowoczesne wzornictwo sprawiają, że nasze domki letniskowe i całoroczne są nie tylko wytrzymałe, ale również nowoczesne i stylowe. Zastosowanie kombinacji metalu i drewna, zwłaszcza stali w ścianach i dachu, gwarantuje solidność budynku na wiele dziesiątków lat.

Domki mobilne mogą stanąć w dowolnym miejscu bez zbędnych formalności. Zapomnij o uciążliwej biurokracji związanej z uzyskaniem pozwolenia na budowę domku mieszkalnego czy letniskowego! Wybierz Domica i ciesz się życiem bez ograniczeń, gdziekolwiek będziesz chciał zamieszkać!

Poznaj fabrykę domica

Wypracowane metody konstruowania domów mobilinych umożliwiają powstawanie domów wytrzymałych, nowoczesnych i gotowych na każde warunki atmosferyczne. Jeśli chciałbyś zobaczyć naszą fabrykę w Plewiskach koło Poznania umów się na wizytę z naszym fachowcem, który pokaże linię montażową, omówi etapy powstawania konstrukcji i możliwe warianty, jak też doradzi wybór rozwiązań trwałych i dopasowanych do konkretnych potrzeb.

Zobacz naszą fabrykę na żywo