informacje o nas

Domy prefabrykowane

Firma Domica produkuje nowoczesne domy prefabrykowane. Dzięki innowacyjnym technologiom i zastosowaniu najnowszych materiałów, nasze domy modułowe to synonim doskonałej izolacji i efektywności energetycznej, jak również solidnej konstrukcji i szybkiego montażu.

Cena od 2 900 zł netto/m²

+ 8% VAT dla osoby fizyczne
+ 23% VAT dla przedsiębiorcy

Jakość godna zaufania

Galeria

W naszych projektach wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości izolatory, szczelne połączenia oraz energooszczędne okna, co nie tylko zmniejsza koszty związane z ogrzewaniem i chłodzeniem, ale również minimalizuje wpływ naszych domów na środowisko. Nasze domy nie tylko chronią przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, ale także stawiają na zrównoważony rozwój.

Nasze konstrukcje modułowe nie tylko spełniają najwyższe standardy efektywności energetycznej, ale także otwierają drzwi do zastosowania odnawialnych źródeł energii. Dzięki możliwości integracji paneli słonecznych, stajemy się pionierami w kreowaniu domów, które nie tylko dbają o środowisko, ale również generują własną energię. Nasze domy są ekologiczne, energooszczędne i gotowe na przyszłość.

Poznaj fabrykę domica

Wykwalifikowana kadra i nowoczesny park maszynowy umożliwiają precyzyjną i szybką produkcję elementów, z których powstają domy prefabrykowane. Jeśli chciałbyś zobaczyć naszą fabrykę w Plewiskach koło Poznania umów się na wizytę z naszym fachowcem, który pokaże linię montażową, omówi etapy powstawania konstrukcji i możliwe warianty, jak też doradzi wybór rozwiązań trwałych i dopasowanych do konkretnych potrzeb.

Zobacz naszą fabrykę na żywo